YASAL UYARI

Lütfen web sitesini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkatle okuyun.
Bu uyarı site ve içindeki tüm materyallerin kullanımınıza ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Bu web sitesinin sahibi ve işletmecisi

Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Piri Reis Cad. 52/2 34782
Çekmeköy-İstanbul
VD: Sarıgazi VN: 7030336397

Genel

Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle oluşturulmuştur, ancak sadece genel bilgilendirici amaçlara yöneliktir. Herhangi belirli bir amaca yönelik olarak tamamen bu bilgilere güvenilmemelidir; bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyan ve garanti verilmemektedir.

Bu Internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu Internet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye duyduğunuz güvenden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan bu sitenin sahibi sorumlu tutulamaz. Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 

Site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmesi veya çoğaltılması, kopyalanması; önceden yazılı izin verilenler dışında başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
 

Önceden bildirmeden ve uygun gördüğümüz şekilde ve zamanda bu web sitesinde her türlü değişikliği ve düzeltmeyi yapma hakkımız saklıdır.
 

Bağlantılı Web Siteleri
 

Bu Internet sitesinde, başka sitelere link verilmesi veya başka sitelere referans verilmiş olması sitenin sahibinin, link/bağlantı verilen veya referans verilen diğer sitelerin içeriğinden sorumluluğunu doğurmayacağı gibi ve site sahibi diğer sitelerin içeriğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan da sorumlu tutulamayacaktır. Diğer sitelere yapılan tüm linkler, sadece bu Internet sitesi kullanıcılarının erişim kolaylığı için sitede yer almıştır.
 

Bu siteye Link/Bağlantı Verme
 

Bu siteye link/bağlantı verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in yazılı onayı ile mümkün olabilir.

 

Pencereyi kapatmak için ESC tuşuna basınız.

Kuru Karisim Harçlar ve Yapi Kimyasallari

Daha üstün yayilma performansi

Bir dolgu malzemesi olarak en zorlu ürün standartlarini karsilar; kireç ve çimentolu karisimlarda mükemmel sonuç verir. perHAbbe® , kuru karisim harç ve siva üretimi yani sira, diger yapi kimyasallarinin üretiminde de tercih edilen bir hafif agregadir. Yuvarlak formu, düsük yogunluk degerleri, yüksek basinç dayanimi gibi özellikleri sayesinde nihai ürün performansini iyilestirir.

perHAbbe® ile tipik kuru karisim uygulamalari

 
 • Hafif Isi ve Ses Yalitim Sivalari ve Saplari
 • Tamir Harçlari
 • Derz Dolgu Harçlari
 • Hafif Seramik Yapistiricilari
 • Macunlar

Avantajlar
 • Nihai ürünün agirliginin azaltilmasi
 • Daha iyi yayilma davranisi
 • Isi Yalitimi
 • Ses Yalitimi
 • Çatlaklarin azaltilmasi
 • Esneklik
 • Uygulama Kolayligi

Siva ve Harçlar


perHAbbe® ile hazirlanan siva, harç ve saplar, nefes alabilen, isi ve ses yalitimi saglayan, hafiflik ve A sinifi yanmazlik özellikleriyle binalarin uzun ömürlü olmalarina ve insanlarin saglikli, dogal bir ortam içinde yasamalarina olanak verir.
 

       


Çimento baglayicili yapistiricilar

Essiz üstünlükleriyle perHAbbe® genlesmis cam boncuklar seramik yapistiricilari, derz dolgu harçlarinin kararli formülasyonlarla üretilmesine yardimci olur. Yuvarlakligiyla nihai ürünün yayilma performansini artirirken, ayni zamanda hafifligiyle hacim kazanilmasini saglar. 


          
 
Yukarı
veracity veracity tarama testi veracity testin özellikleri? Neden veracity test yaptırmalıyım.