YASAL UYARI

Lütfen web sitesini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkatle okuyun.
Bu uyarı site ve içindeki tüm materyallerin kullanımınıza ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Bu web sitesinin sahibi ve işletmecisi

Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Piri Reis Cad. 52/2 34782
Çekmeköy-İstanbul
VD: Sarıgazi VN: 7030336397

Genel

Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle oluşturulmuştur, ancak sadece genel bilgilendirici amaçlara yöneliktir. Herhangi belirli bir amaca yönelik olarak tamamen bu bilgilere güvenilmemelidir; bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyan ve garanti verilmemektedir.

Bu Internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu Internet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye duyduğunuz güvenden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan bu sitenin sahibi sorumlu tutulamaz. Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 

Site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmesi veya çoğaltılması, kopyalanması; önceden yazılı izin verilenler dışında başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
 

Önceden bildirmeden ve uygun gördüğümüz şekilde ve zamanda bu web sitesinde her türlü değişikliği ve düzeltmeyi yapma hakkımız saklıdır.
 

Bağlantılı Web Siteleri
 

Bu Internet sitesinde, başka sitelere link verilmesi veya başka sitelere referans verilmiş olması sitenin sahibinin, link/bağlantı verilen veya referans verilen diğer sitelerin içeriğinden sorumluluğunu doğurmayacağı gibi ve site sahibi diğer sitelerin içeriğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan da sorumlu tutulamayacaktır. Diğer sitelere yapılan tüm linkler, sadece bu Internet sitesi kullanıcılarının erişim kolaylığı için sitede yer almıştır.
 

Bu siteye Link/Bağlantı Verme
 

Bu siteye link/bağlantı verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in yazılı onayı ile mümkün olabilir.

 

Pencereyi kapatmak için ESC tuşuna basınız.

Kuru Karışım Harçlar ve Yapı Kimyasalları

Daha üstün yayılma performansı

Bir dolgu malzemesi olarak en zorlu ürün standartlarını karşılar; kireç ve çimentolu karışımlarda mükemmel sonuç verir. perHAbbe® , kuru karışım harç ve sıva üretimi yanı sıra, diğer yapı kimyasallarının üretiminde de tercih edilen bir hafif agregadır. Yuvarlak formu, düşük yoğunluk değerleri, yüksek basınç dayanımı gibi özellikleri sayesinde nihai ürün performansını iyileştirir.

perHAbbe® ile tipik kuru karışım uygulamaları

 
 • Hafif Isı ve Ses Yalıtım Sıvaları ve Şapları
 • Tamir Harçları
 • Derz Dolgu Harçları
 • Hafif Seramik Yapıştırıcıları
 • Macunlar

Avantajlar
 • Nihai ürünün ağırlığının azaltılması
 • Daha iyi yayılma davranışı
 • Isı Yalıtımı
 • Ses Yalıtımı
 • Çatlakların azaltılması
 • Esneklik
 • Uygulama Kolaylığı

Sıva ve Harçlar


perHAbbe® ile hazırlanan sıva, harç ve şaplar, nefes alabilen, ısı ve ses yalıtımı sağlayan, hafiflik ve A sınıfı yanmazlık özellikleriyle binaların uzun ömürlü olmalarına ve insanların sağlıklı, doğal bir ortam içinde yaşamalarına olanak verir.
 

       


Çimento bağlayıcılı yapıştırıcılar

Eşsiz üstünlükleriyle perHAbbe® genleşmiş cam boncuklar seramik yapıştırıcıları, derz dolgu harçlarının kararlı formülasyonlarla üretilmesine yardımcı olur. Yuvarlaklığıyla nihai ürünün yayılma performansını artırırken, aynı zamanda hafifliğiyle hacim kazanılmasını sağlar. 


          
 
Yukarı
veracity veracity tarama testi veracity testin özellikleri? Neden veracity test yaptırmalıyım.