YASAL UYARI

Lütfen web sitesini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkatle okuyun.
Bu uyarı site ve içindeki tüm materyallerin kullanımınıza ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Bu web sitesinin sahibi ve işletmecisi

Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Piri Reis Cad. 52/2 34782
Çekmeköy-İstanbul
VD: Sarıgazi VN: 7030336397

Genel

Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle oluşturulmuştur, ancak sadece genel bilgilendirici amaçlara yöneliktir. Herhangi belirli bir amaca yönelik olarak tamamen bu bilgilere güvenilmemelidir; bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyan ve garanti verilmemektedir.

Bu Internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu Internet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye duyduğunuz güvenden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan bu sitenin sahibi sorumlu tutulamaz. Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 

Site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmesi veya çoğaltılması, kopyalanması; önceden yazılı izin verilenler dışında başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
 

Önceden bildirmeden ve uygun gördüğümüz şekilde ve zamanda bu web sitesinde her türlü değişikliği ve düzeltmeyi yapma hakkımız saklıdır.
 

Bağlantılı Web Siteleri
 

Bu Internet sitesinde, başka sitelere link verilmesi veya başka sitelere referans verilmiş olması sitenin sahibinin, link/bağlantı verilen veya referans verilen diğer sitelerin içeriğinden sorumluluğunu doğurmayacağı gibi ve site sahibi diğer sitelerin içeriğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan da sorumlu tutulamayacaktır. Diğer sitelere yapılan tüm linkler, sadece bu Internet sitesi kullanıcılarının erişim kolaylığı için sitede yer almıştır.
 

Bu siteye Link/Bağlantı Verme
 

Bu siteye link/bağlantı verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in yazılı onayı ile mümkün olabilir.

 

Pencereyi kapatmak için ESC tuşuna basınız.

Mineral Döküm - Solid Surface

Ağırlığın azalmasına bağlı maliyet avantajı


Mineral döküm tekniğiyle üretilen ürünler; yüksek miktarlarda reçineyle, kullanılan bağlayıcının belirli bir oranında mineral dolgu malzemeleri eklemek suretiyle elde edilen malzemelerdir. Elde edilen karışımın farklı metotlarla sertleştirilmesi sonrasında son derece homojen, mukavim ve estetik ürünler kullanıma sunulur.

perHAbbe® ile solid surface yüzeyler elde ederek, lavabo, mutfak tezgahı, duşakabin tekneleri, banyo küvetleri üretilebilir. Nihai üründe hem maliyet tasarrufu sağlayıp, hem de ürün performansını artırmak mümkündür. Antialerjik yapısı, hafifliği ve basınç dayanımı ile mineral döküm uygulamaları için son derece uygun bir malzemedir.

           

Mineral Döküm ve perHAbbe®
 
  • Daha düşük maliyet
  • Daha hafif nihai ürün
  • Daha yüksek performans sağlayan ürünler – ısı ve ses yalıtımlı, yangına dayanıklı 
    Düşük elastisite modülü sayesinde daha az kırılganlık
  • İşleme Kolaylığı
  • Kürlenme zamanını kısaltma
  • Daha iyi ısı yalıtım performansı
     

Nihai Ürün Ağırlığının Azaltılması

 

Mineral döküm esnasında kullanılan bileşenlerin ağırlıkları yüksektir.  Bu nedenle üretim prosesleri sırasında işlenmeleri pratik ya da kolay değildir. İçeriğinde perHAbbe®  genleşmiş cam granüller bulunan ürünler, standart dolgu maddelerine kıyasla %50’ye varan oranlarda hafiflerler. Daha hafif nihai ürünler, taşımacılık maliyetlerinin de düşmesine imkân verir.

 
 
perHAbbe® fiyatı, ağırlık olarak karşılaştırıldığında kullanılan standart dolgu malzemelerinden daha yüksek olmasına rağmen, hacimsel bazda bakıldığında, çoğu zaman daha düşüktür. Bu da nihai ürün için maliyetten tasarruf olarak yansır. Üretici açısından reçine kullanım miktarı da çok önemli bir girdi maliyetidir. perHAbbe® kullanımı ile birlikte hacimsel bazda hesaplandığında, reçine ihtiyacı çoğu zaman azalır

 
Yukarı
veracity veracity tarama testi veracity testin özellikleri? Neden veracity test yaptırmalıyım.