YASAL UYARI

Lütfen web sitesini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkatle okuyun.
Bu uyarı site ve içindeki tüm materyallerin kullanımınıza ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Bu web sitesinin sahibi ve işletmecisi

Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Piri Reis Cad. 52/2 34782
Çekmeköy-İstanbul
VD: Sarıgazi VN: 7030336397

Genel

Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle oluşturulmuştur, ancak sadece genel bilgilendirici amaçlara yöneliktir. Herhangi belirli bir amaca yönelik olarak tamamen bu bilgilere güvenilmemelidir; bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyan ve garanti verilmemektedir.

Bu Internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu Internet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye duyduğunuz güvenden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan bu sitenin sahibi sorumlu tutulamaz. Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 

Site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmesi veya çoğaltılması, kopyalanması; önceden yazılı izin verilenler dışında başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
 

Önceden bildirmeden ve uygun gördüğümüz şekilde ve zamanda bu web sitesinde her türlü değişikliği ve düzeltmeyi yapma hakkımız saklıdır.
 

Bağlantılı Web Siteleri
 

Bu Internet sitesinde, başka sitelere link verilmesi veya başka sitelere referans verilmiş olması sitenin sahibinin, link/bağlantı verilen veya referans verilen diğer sitelerin içeriğinden sorumluluğunu doğurmayacağı gibi ve site sahibi diğer sitelerin içeriğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan da sorumlu tutulamayacaktır. Diğer sitelere yapılan tüm linkler, sadece bu Internet sitesi kullanıcılarının erişim kolaylığı için sitede yer almıştır.
 

Bu siteye Link/Bağlantı Verme
 

Bu siteye link/bağlantı verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in yazılı onayı ile mümkün olabilir.

 

Pencereyi kapatmak için ESC tuşuna basınız.

Uygulama Alanları

Hafif agrega olarak perHAbbe® genleşmiş cam

Sayısız faydalarıyla, perHAbbe® genleşmiş cam boncuklar,  modern inşaat malzemeleri ve birçok farklı sanayi ürünü için kendisini ispatlamış hafif agregalardır. Precast Dış Cephe Kaplamaları, Duvar Örgü Harçları, Isı ve Ses Yalıtım Sıvaları, Hafif Yalıtım Şapları, Mineral Döküm Malzemeler, Kompozit Ürünler, Seramik Yapıştırıcıları bunlar arasında öne çıkan uygulama alanlarıdır.

 Eğer siz de ürünlerinizi, daha hafif, daha dayanıklı ve çok daha geliştirilmiş performans seviyelerinde üretmeyi hedefliyorsanız, yardımcı olabiliriz. Yalnızca numunelerimizi denemekle kalmayın, bizimle temasa geçerek, uygulama alanınızla ilgili teknik desteğimizden de yararlanabilirsiniz.

 
Uygulama Alanları Önerilen Granül Boyutları - mm
0,1 - 0,25 0,25 - 0,5 0,5 - 1 1 - 2 2 - 4
Isı ve Ses Yalıtım Sıvaları    
Hafif Şaplar      
Seramik Yapıştırıcıları ve Derz Dolguları      
Örgü Harçları    
Isı ve Ses Yalıtım Panelleri  
Mineral Döküm / Akrilik Solid Surface  
Beton Tamir Harçları  
Hafif Duvar Blokları    
Isı Yalıtım Dolgu ve Tesviye Malzemesi      
Tekstürlü Boya    
Precast Dış Cephe Kaplamaları      
Kompozit Malzemeler  


perHAbbe® Uygulamaları
           

           
 
Yukarı
veracity veracity tarama testi veracity testin özellikleri? Neden veracity test yaptırmalıyım.