YASAL UYARI

Lütfen web sitesini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkatle okuyun.
Bu uyarı site ve içindeki tüm materyallerin kullanımınıza ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Bu web sitesinin sahibi ve işletmecisi

Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Piri Reis Cad. 52/2 34782
Çekmeköy-İstanbul
VD: Sarıgazi VN: 7030336397

Genel

Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle oluşturulmuştur, ancak sadece genel bilgilendirici amaçlara yöneliktir. Herhangi belirli bir amaca yönelik olarak tamamen bu bilgilere güvenilmemelidir; bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyan ve garanti verilmemektedir.

Bu Internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu Internet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye duyduğunuz güvenden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan bu sitenin sahibi sorumlu tutulamaz. Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 

Site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmesi veya çoğaltılması, kopyalanması; önceden yazılı izin verilenler dışında başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
 

Önceden bildirmeden ve uygun gördüğümüz şekilde ve zamanda bu web sitesinde her türlü değişikliği ve düzeltmeyi yapma hakkımız saklıdır.
 

Bağlantılı Web Siteleri
 

Bu Internet sitesinde, başka sitelere link verilmesi veya başka sitelere referans verilmiş olması sitenin sahibinin, link/bağlantı verilen veya referans verilen diğer sitelerin içeriğinden sorumluluğunu doğurmayacağı gibi ve site sahibi diğer sitelerin içeriğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan da sorumlu tutulamayacaktır. Diğer sitelere yapılan tüm linkler, sadece bu Internet sitesi kullanıcılarının erişim kolaylığı için sitede yer almıştır.
 

Bu siteye Link/Bağlantı Verme
 

Bu siteye link/bağlantı verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in yazılı onayı ile mümkün olabilir.

 

Pencereyi kapatmak için ESC tuşuna basınız.

Hafif Beton

Çok avantajlı bir inşaat malzemesi

Hafifliği sayesinde, nihai ürün verimliliğini ciddi şekilde artıran perHAbbe® , beton uygulamaları için ideal bir hafif agrega olma özelliği taşır. Bina yükünün azaltılmasına yardımcı olur. Bu anlamda hem yeni binaların, hem de mevcut projelerin onarım işlerinde kullanılan eşsiz bir malzemedir. Precast uygulamalarında, nihai ürünün hafiflemesine bağlı olarak, nakliye avantajı ve şantiye içi montaj aşamalarında büyük kolaylık sağlar. Ayrıca yanmazlık kazandırır.


Nihai Ürün Faydaları

  • Hafiflik
  • Yüksek Basınç Dayanımı
  • Isı Yalıtımı
  • Rahat pompalanabilme
  • Yanmazlık


Uygulamalar

          

Isı Yalıtımlı Hafif Duvar Blokları

Genel olarak, malzemeler hafifledikçe ısı yalıtım performansları artar. Hacimsel kayıp yaşamadan, düşük ağırlık değerleriyle perHAbbe® genleşmiş cam granüller, mükemmel bir ısı yalıtım performansı sergiler. Prefabrik duvar sistemleri, yekpare/monoblok kaplamalar ve hafif ısı yalıtımlı duvar blokları için ideal bir hammaddedir. 

        

 
Yukarı
veracity veracity tarama testi veracity testin özellikleri? Neden veracity test yaptırmalıyım.