YASAL UYARI

Lütfen web sitesini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkatle okuyun.
Bu uyarı site ve içindeki tüm materyallerin kullanımınıza ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Bu web sitesinin sahibi ve işletmecisi

Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Piri Reis Cad. 52/2 34782
Çekmeköy-İstanbul
VD: Sarıgazi VN: 7030336397

Genel

Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle oluşturulmuştur, ancak sadece genel bilgilendirici amaçlara yöneliktir. Herhangi belirli bir amaca yönelik olarak tamamen bu bilgilere güvenilmemelidir; bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyan ve garanti verilmemektedir.

Bu Internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu Internet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye duyduğunuz güvenden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan bu sitenin sahibi sorumlu tutulamaz. Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 

Site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmesi veya çoğaltılması, kopyalanması; önceden yazılı izin verilenler dışında başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
 

Önceden bildirmeden ve uygun gördüğümüz şekilde ve zamanda bu web sitesinde her türlü değişikliği ve düzeltmeyi yapma hakkımız saklıdır.
 

Bağlantılı Web Siteleri
 

Bu Internet sitesinde, başka sitelere link verilmesi veya başka sitelere referans verilmiş olması sitenin sahibinin, link/bağlantı verilen veya referans verilen diğer sitelerin içeriğinden sorumluluğunu doğurmayacağı gibi ve site sahibi diğer sitelerin içeriğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan da sorumlu tutulamayacaktır. Diğer sitelere yapılan tüm linkler, sadece bu Internet sitesi kullanıcılarının erişim kolaylığı için sitede yer almıştır.
 

Bu siteye Link/Bağlantı Verme
 

Bu siteye link/bağlantı verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in yazılı onayı ile mümkün olabilir.

 

Pencereyi kapatmak için ESC tuşuna basınız.

Isı Yalıtım ve Tesviye Dolgu Malzemesi

perHAbbe® Genleşmiş Cam Boncuklar

Uygulanması son derece kolay olan dolgu malzemesi şeklinde kullanıldığında perHAbbe® genleşmiş cam granüller; nem, küf ve mantarlaşma oluşumunu engeller, içerisince böcek üremesine izin vermez. Yıllar boyunca yapısı bozulmaz. Çatı yalıtımı uygulamalarında karkas aralarına ya da üzerine yük binmeyen çatılarda direkt zeminde döküm şeklinde kullanılabilir.


Üstünlükleri

  • Hafiflik
  • Isı yalıtımı ve ses yalıtımı
  • Yanmazlık
  • Kolay uygulanabilme
  • Böcek üremeyen ortam
  • Uzun yıllar boyunca azalmayan performans
 

     

Gevşek Dolgu Formunda Isı Yalıtımı

Farklı tane boyutlarıyla, çatılardaki karkas içi ya da zemindeki her boşluğu rahatça doldurabilir. Böylelikle, borular, döşeme altlarındaki kabloların etrafını sarar. Yanmazlık, içerisinde böcek üremesine imkan vermeyen yapısı, üstün ısı yalıtımı özellikleriyle, mükemmel bir tercihtir.

 
  

Çimento Bağlayıcılı Ürünler

 Rutubet oluşumuna karşı gösterdiği direnç ve hafifliğiyle, içeriğinde perHAbbe® genleşmiş cam boncuklar olan çimento bağlayıcılı hafif şaplar, zemin uygulamalarında rahatça kullanılır. Üzerinde ertesi gün yürünebilme ve direkt olarak seramik kaplanabilme avantajlarıyla, zaman önceliği olan projelerde ciddi tasarruf sağlar. Isı yalıtımlı hafif şapların üzerine alttan ısıtma tertibatlarının döşenmesi sonrası, ısının alt katmanlara geçişi engellenir.

 
Yukarı
veracity veracity tarama testi veracity testin özellikleri? Neden veracity test yaptırmalıyım.