YASAL UYARI

Lütfen web sitesini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkatle okuyun.
Bu uyarı site ve içindeki tüm materyallerin kullanımınıza ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Bu web sitesinin sahibi ve işletmecisi

Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Piri Reis Cad. 52/2 34782
Çekmeköy-İstanbul
VD: Sarıgazi VN: 7030336397

Genel

Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle oluşturulmuştur, ancak sadece genel bilgilendirici amaçlara yöneliktir. Herhangi belirli bir amaca yönelik olarak tamamen bu bilgilere güvenilmemelidir; bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyan ve garanti verilmemektedir.

Bu Internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu Internet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye duyduğunuz güvenden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan bu sitenin sahibi sorumlu tutulamaz. Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 

Site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmesi veya çoğaltılması, kopyalanması; önceden yazılı izin verilenler dışında başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
 

Önceden bildirmeden ve uygun gördüğümüz şekilde ve zamanda bu web sitesinde her türlü değişikliği ve düzeltmeyi yapma hakkımız saklıdır.
 

Bağlantılı Web Siteleri
 

Bu Internet sitesinde, başka sitelere link verilmesi veya başka sitelere referans verilmiş olması sitenin sahibinin, link/bağlantı verilen veya referans verilen diğer sitelerin içeriğinden sorumluluğunu doğurmayacağı gibi ve site sahibi diğer sitelerin içeriğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan da sorumlu tutulamayacaktır. Diğer sitelere yapılan tüm linkler, sadece bu Internet sitesi kullanıcılarının erişim kolaylığı için sitede yer almıştır.
 

Bu siteye Link/Bağlantı Verme
 

Bu siteye link/bağlantı verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in yazılı onayı ile mümkün olabilir.

 

Pencereyi kapatmak için ESC tuşuna basınız.

Plaka ve Paneller

Hafiflik, kesim ve montaj kolaylığı

Çok çeşitli panel uygulamaları için mükemmel bir malzeme olma özelliği sergileyen perHAbbe® genleşmiş cam granülleri, basınç dayanımları, düşük ağırlıkları ve kolay işlenebilme özellikleriyle, precast dış cephe kaplama panellerinden, mutfak tezgahlarına, ısı ve ses yalıtım plakalarından, mineral döküm banyo küvetleri, lavabolar ve duşakabin teknelerine kadar geniş bir yelpazede tercih edilen,  güvenilir hafif agregalardır.panel ve plaka üretiminde perHAbbe® avantajları

  • Daha az maliyet – bağlayıcılardan tasarruf
  • Hafiflik
  • Yanmazlık
  • Isı ve ses yalıtımı
  • Kesim ve montaj pratikliği

 
Uygulamalar

 
      

 
Isı ve Ses Yalıtım Plakaları

İşyerleri, konutlar, konferans salonları, okullar ve hastaneler gibi birçok binanın dış ve iç cephe duvarları ya da tavanlarında ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlamak üzere kullanılan panellerde, bol gözenekli ve hava odacıklı yapısıyla eşsiz ısı ve ses yalıtım özelliği, ayrıca yanmazlık niteliğiyle perHAbbe® cam granüller tercih edilebilir

 
Yukarı
veracity veracity tarama testi veracity testin özellikleri? Neden veracity test yaptırmalıyım.