YASAL UYARI

Lütfen web sitesini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkatle okuyun.
Bu uyarı site ve içindeki tüm materyallerin kullanımınıza ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Bu web sitesinin sahibi ve işletmecisi

Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Piri Reis Cad. 52/2 34782
Çekmeköy-İstanbul
VD: Sarıgazi VN: 7030336397

Genel

Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle oluşturulmuştur, ancak sadece genel bilgilendirici amaçlara yöneliktir. Herhangi belirli bir amaca yönelik olarak tamamen bu bilgilere güvenilmemelidir; bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyan ve garanti verilmemektedir.

Bu Internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu Internet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye duyduğunuz güvenden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan bu sitenin sahibi sorumlu tutulamaz. Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 

Site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmesi veya çoğaltılması, kopyalanması; önceden yazılı izin verilenler dışında başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
 

Önceden bildirmeden ve uygun gördüğümüz şekilde ve zamanda bu web sitesinde her türlü değişikliği ve düzeltmeyi yapma hakkımız saklıdır.
 

Bağlantılı Web Siteleri
 

Bu Internet sitesinde, başka sitelere link verilmesi veya başka sitelere referans verilmiş olması sitenin sahibinin, link/bağlantı verilen veya referans verilen diğer sitelerin içeriğinden sorumluluğunu doğurmayacağı gibi ve site sahibi diğer sitelerin içeriğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan da sorumlu tutulamayacaktır. Diğer sitelere yapılan tüm linkler, sadece bu Internet sitesi kullanıcılarının erişim kolaylığı için sitede yer almıştır.
 

Bu siteye Link/Bağlantı Verme
 

Bu siteye link/bağlantı verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in yazılı onayı ile mümkün olabilir.

 

Pencereyi kapatmak için ESC tuşuna basınız.

Atık Cam’dan Hafif Agrega‘ya

200 kg/m3 kuru yığın yoğunluktan başlayan çeşitli boyutlardaki hafif agregalarımız, birçok farklı endüstriyel ürünün üretim aşamasında, nihai ürünlerin daha hafif, çok daha dayanıklı ve düşük maliyetlerle üretilmesine olanak sağlar; buna bağlı olarak, geniş bir endüstriyel uygulama alanında tercih edilen yenilikçi bir hammaddedir. perHAbbe® genleşmiş cam boncukların temel özellikleri:
 

  • Düşük Yoğunluk - Hafiflik • Yüksek Basınç Dayanımı
  • Toksik madde içermez
  • Kokusuzdur
  • VOC serbest
  • Mükemmel Isı ve Ses Yalıtım Özellikleri
     

Atık Cam – perHAbbe® için ana hammadde

perHAbbe® genleşmiş cam granüller, hurda camın çeşitli ısıl işlemlerden geçirilerek, içi bol gözenekli yapıda; hava odacıklarından oluşan ve küre formunda granüllerin elde edilmesiyle üretilir. Atık camın ekonomiye tekrar kazandırılması yoluyla da doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunulur.

 
Yukarı
veracity veracity tarama testi veracity testin özellikleri? Neden veracity test yaptırmalıyım.