YASAL UYARI

Lütfen web sitesini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkatle okuyun.
Bu uyarı site ve içindeki tüm materyallerin kullanımınıza ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Bu web sitesinin sahibi ve işletmecisi

Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Piri Reis Cad. 52/2 34782
Çekmeköy-İstanbul
VD: Sarıgazi VN: 7030336397

Genel

Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle oluşturulmuştur, ancak sadece genel bilgilendirici amaçlara yöneliktir. Herhangi belirli bir amaca yönelik olarak tamamen bu bilgilere güvenilmemelidir; bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyan ve garanti verilmemektedir.

Bu Internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu Internet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye duyduğunuz güvenden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan bu sitenin sahibi sorumlu tutulamaz. Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 

Site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmesi veya çoğaltılması, kopyalanması; önceden yazılı izin verilenler dışında başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
 

Önceden bildirmeden ve uygun gördüğümüz şekilde ve zamanda bu web sitesinde her türlü değişikliği ve düzeltmeyi yapma hakkımız saklıdır.
 

Bağlantılı Web Siteleri
 

Bu Internet sitesinde, başka sitelere link verilmesi veya başka sitelere referans verilmiş olması sitenin sahibinin, link/bağlantı verilen veya referans verilen diğer sitelerin içeriğinden sorumluluğunu doğurmayacağı gibi ve site sahibi diğer sitelerin içeriğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan da sorumlu tutulamayacaktır. Diğer sitelere yapılan tüm linkler, sadece bu Internet sitesi kullanıcılarının erişim kolaylığı için sitede yer almıştır.
 

Bu siteye Link/Bağlantı Verme
 

Bu siteye link/bağlantı verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in yazılı onayı ile mümkün olabilir.

 

Pencereyi kapatmak için ESC tuşuna basınız.

perHAbbe®  Özellikleri

Tek ürünle aynı anda birçok avantaj


Genleşmiş cam granüllerimiz, düşük kuru yığın yoğunlukta olmalarına karşın yüksek basınç dayanımı, düşük su emme performansı, kusursuz ısı ve ses yalıtım karakteristiği ve yangına karşı direnciyle birçok avantajı aynı anda bünyesinde barındırır. Dolayısıyla, çok farklı sanayi uygulamaları için ideal bir hammadde tercihidir.

 

Düşük yoğunluk ancak yüksek basınç dayanımı


perHAbbe® 200 – 500 kg/m3 arasında değişen düşük kuru yığın yoğunluk değerlerine sahip olmasına karşın, küresel şekli sayesinde basınç dayanımı ( 1,5 – 3 N/mm2 ) son derece yüksektir.

 

Mükemmel Isı Yalıtım Özelliği

 

Yuvarlak şekilleri ve çok gözenekli yapıları sayesinde perHAbbe® genleşmiş cam boncuk, son derece iyi bir ısı iletim katsayısı değerine ( 0,08 W/mK ) sahiptirler.

 

Mükemmel Ses Yalıtım Özelliği

 

perHAbbe® genleşmiş cam granüller etkin bir biçimde sesi yutar.

 

Küre şeklinde tanecik formu

 

Küre formunda yuvarlak yapısı sayesinde perHAbbe® genleşmiş cam boncukların dökülme ve serbestçe akışı çok kolay gerçekleşir. Bu nitelikleriyle, dozlama ve besleme anlamında ürün reçetelerinizi oluştururken çok rahat hareket etme fırsatı verir. Farklı bağlayıcılarla rahat yapışma sağlar.

 

Sağlık açısından sorunsuz bir malzemedir

 

Solvent içermez, kokusuz, anti alerjik, inert ve toksik olmayan bir malzemedir. perHAbbe® genleşmiş cam granüller, sıcaklığa maruz kaldığında zararlı gazlar çıkarmaz ve yanmaz bir malzemedir.

 

Dayanıklıdır

 

Nem, küf, çürüme, ısı ve soğuğa karşı dayanıklıdır, böcek ya da kemirgenler içerisinde üremez. Kireç, çimento ya da cam suyu bazlı bağlayıcılarla mükemmel uyum sağlar.

 

Uzun dönemde stabilitesini korur

 

perHAbbe® yıllar sonra bile hacimce çekme/büzüşme ya da şişme yapmaz. Boyutsal kararlılığını uzun yıllar muhafaza eder.

 
Yukarı
veracity veracity tarama testi veracity testin özellikleri? Neden veracity test yaptırmalıyım.