YASAL UYARI

Lütfen web sitesini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkatle okuyun.
Bu uyarı site ve içindeki tüm materyallerin kullanımınıza ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Bu web sitesinin sahibi ve işletmecisi

Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Piri Reis Cad. 52/2 34782
Çekmeköy-İstanbul
VD: Sarıgazi VN: 7030336397

Genel

Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle oluşturulmuştur, ancak sadece genel bilgilendirici amaçlara yöneliktir. Herhangi belirli bir amaca yönelik olarak tamamen bu bilgilere güvenilmemelidir; bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyan ve garanti verilmemektedir.

Bu Internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu Internet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye duyduğunuz güvenden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan bu sitenin sahibi sorumlu tutulamaz. Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 

Site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmesi veya çoğaltılması, kopyalanması; önceden yazılı izin verilenler dışında başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
 

Önceden bildirmeden ve uygun gördüğümüz şekilde ve zamanda bu web sitesinde her türlü değişikliği ve düzeltmeyi yapma hakkımız saklıdır.
 

Bağlantılı Web Siteleri
 

Bu Internet sitesinde, başka sitelere link verilmesi veya başka sitelere referans verilmiş olması sitenin sahibinin, link/bağlantı verilen veya referans verilen diğer sitelerin içeriğinden sorumluluğunu doğurmayacağı gibi ve site sahibi diğer sitelerin içeriğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan da sorumlu tutulamayacaktır. Diğer sitelere yapılan tüm linkler, sadece bu Internet sitesi kullanıcılarının erişim kolaylığı için sitede yer almıştır.
 

Bu siteye Link/Bağlantı Verme
 

Bu siteye link/bağlantı verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in yazılı onayı ile mümkün olabilir.

 

Pencereyi kapatmak için ESC tuşuna basınız.

perHAbbe®  Özellikleri

Tek ürünle ayni anda birçok avantaj


Genlesmis cam granüllerimiz, düsük kuru yigin yogunlukta olmalarina karsin yüksek basinç dayanimi, düsük su emme performansi, kusursuz isi ve ses yalitim karakteristigi ve yangina karsi direnciyle birçok avantaji ayni anda bünyesinde barindirir. Dolayisiyla, çok farkli sanayi uygulamalari için ideal bir hammadde tercihidir.

 

Düsük yogunluk ancak yüksek basinç dayanimi


perHAbbe® 200 – 500 kg/m3 arasinda degisen düsük kuru yigin yogunluk degerlerine sahip olmasina karsin, küresel sekli sayesinde basinç dayanimi ( 1,5 – 3 N/mm2 ) son derece yüksektir.

 

Mükemmel Isi Yalitim Özelligi

 

Yuvarlak sekilleri ve çok gözenekli yapilari sayesinde perHAbbe® genlesmis cam boncuk, son derece iyi bir isi iletim katsayisi degerine ( 0,08 W/mK ) sahiptirler.

 

Mükemmel Ses Yalitim Özelligi

 

perHAbbe® genlesmis cam granüller etkin bir biçimde sesi yutar.

 

Küre seklinde tanecik formu

 

Küre formunda yuvarlak yapisi sayesinde perHAbbe® genlesmis cam boncuklarin dökülme ve serbestçe akisi çok kolay gerçeklesir. Bu nitelikleriyle, dozlama ve besleme anlaminda ürün reçetelerinizi olustururken çok rahat hareket etme firsati verir. Farkli baglayicilarla rahat yapisma saglar.

 

Saglik açisindan sorunsuz bir malzemedir

 

Solvent içermez, kokusuz, anti alerjik, inert ve toksik olmayan bir malzemedir. perHAbbe® genlesmis cam granüller, sicakliga maruz kaldiginda zararli gazlar çikarmaz ve yanmaz bir malzemedir.

 

Dayaniklidir

 

Nem, küf, çürüme, isi ve soguga karsi dayaniklidir, böcek ya da kemirgenler içerisinde üremez. Kireç, çimento ya da cam suyu bazli baglayicilarla mükemmel uyum saglar.

 

Uzun dönemde stabilitesini korur

 

perHAbbe® yillar sonra bile hacimce çekme/büzüsme ya da sisme yapmaz. Boyutsal kararliligini uzun yillar muhafaza eder.

 
Yukarı
veracity veracity tarama testi veracity testin özellikleri? Neden veracity test yaptırmalıyım.