YASAL UYARI

Lütfen web sitesini kullanmadan önce bu uyarıyı dikkatle okuyun.
Bu uyarı site ve içindeki tüm materyallerin kullanımınıza ilişkin düzenlemeleri içermektedir.

Bu web sitesinin sahibi ve işletmecisi

Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Piri Reis Cad. 52/2 34782
Çekmeköy-İstanbul
VD: Sarıgazi VN: 7030336397

Genel

Bu web sitesindeki bilgiler iyi niyetle oluşturulmuştur, ancak sadece genel bilgilendirici amaçlara yöneliktir. Herhangi belirli bir amaca yönelik olarak tamamen bu bilgilere güvenilmemelidir; bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin hiçbir beyan ve garanti verilmemektedir.

Bu Internet sitesine erişiminizden veya erişememenizden ya da bu Internet sitesinde verilen herhangi bir bilgiye duyduğunuz güvenden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan bu sitenin sahibi sorumlu tutulamaz. Bu site, Türkiye Cumhuriyeti Internet kullanıcıları için tasarlanmıştır.
 

Site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmesi veya çoğaltılması, kopyalanması; önceden yazılı izin verilenler dışında başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
 

Önceden bildirmeden ve uygun gördüğümüz şekilde ve zamanda bu web sitesinde her türlü değişikliği ve düzeltmeyi yapma hakkımız saklıdır.
 

Bağlantılı Web Siteleri
 

Bu Internet sitesinde, başka sitelere link verilmesi veya başka sitelere referans verilmiş olması sitenin sahibinin, link/bağlantı verilen veya referans verilen diğer sitelerin içeriğinden sorumluluğunu doğurmayacağı gibi ve site sahibi diğer sitelerin içeriğinden kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyandan da sorumlu tutulamayacaktır. Diğer sitelere yapılan tüm linkler, sadece bu Internet sitesi kullanıcılarının erişim kolaylığı için sitede yer almıştır.
 

Bu siteye Link/Bağlantı Verme
 

Bu siteye link/bağlantı verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Öznertaş İnşaat Mekanik Taahhüt Proje Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in yazılı onayı ile mümkün olabilir.

 

Pencereyi kapatmak için ESC tuşuna basınız.

Atik Cam’dan Hafif Agrega‘ya

200 kg/m3 kuru yigin yogunluktan baslayan çesitli boyutlardaki hafif agregalarimiz, birçok farkli endüstriyel ürünün üretim asamasinda, nihai ürünlerin daha hafif, çok daha dayanikli ve düsük maliyetlerle üretilmesine olanak saglar; buna bagli olarak, genis bir endüstriyel uygulama alaninda tercih edilen yenilikçi bir hammaddedir. perHAbbe® genlesmis cam boncuklarin temel özellikleri:
 

  • Düsük Yogunluk - Hafiflik • Yüksek Basinç Dayanimi
  • Toksik madde içermez
  • Kokusuzdur
  • VOC serbest
  • Mükemmel Isi ve Ses Yalitim Özellikleri
     

Atik Cam – perHAbbe® için ana hammadde

perHAbbe® genlesmis cam granüller, hurda camin çesitli isil islemlerden geçirilerek, içi bol gözenekli yapida; hava odaciklarindan olusan ve küre formunda granüllerin elde edilmesiyle üretilir. Atik camin ekonomiye tekrar kazandirilmasi yoluyla da dogal kaynaklarin korunmasina katkida bulunulur.

 
Yukarı
veracity veracity tarama testi veracity testin özellikleri? Neden veracity test yaptırmalıyım.